Яка гра MLB з найвищим результатом?

Найвищий загальний бал у грі 49 пробігів 25 серпня 1922 року, коли Чикаго Кабс перемогли Філадельфію Філліс з рахунком 26–23. Рекорд за кількістю пробіжок, забитих командою за один інінг, становить 18, встановлений Чикаго Вайт Панчогінс (нині Чикаго Кабс) проти Детройт Росомахін 6 вересня 1883 року.

Який був найбільший вибух в історії MLB?

Baseball's Biggest Blowout Games розповідає про найнеобхідніші ігри в історії бейсболу вищої ліги. Найбільша гра в історії вищої ліги відбулася 22 серпня 2007 року Техаські Рейнджери перемогли Балтімор Іволги, 30-3. Це 27-пробіговий диференціал.

Яка гра MLB з найвищим результатом у сучасну епоху?

Найбільше пробіжок, забитих командою в одній грі, становить 36. Чикаго Колтс (тепер Кабс) проти Луїсвілл Колонелз у червні 1897 року. «сучасний» рекорд (мається на увазі після 1900 року) У серпні 2007 року «Техас Рейнджерс» забив 30 голів проти «Балтімор-Іволги»..

Яка гра MLB з найвищим результатом однієї команди?

За кількістю голів однієї команди в одній грі команда Чикаго NL, тоді відома як Білі панчохи, встановила рекорд своїм 36-7 перемога над Луїсвіллем у 1897 році.

Чи була коли-небудь гра з 27 викреслюванням?

Necciai найбільше запам’ятався завдяки унікальному подвигу, коли він забив 27 відбиваючих у грі за дев’ятьма таймами, яку він зробив у класі D Аппалачської ліги 13 травня 1952 року. Він єдиний пітчер, який коли-небудь зробив це в дев’яти таймах, гра професійної ліги.

TEX@BAL: Рейнджерс забив 30 пробіжок проти Іволги

Чи коли-небудь бейсбольна команда здійснювала 1000 пробіжок за сезон?

Вперше команда зробила щонайменше 1000 пробіжок за сезон у 1930 році, коли янкі набравши 1062 пробіжки, а Сент-Л... Ред Сокс 1950 року зробив 1027 пробіжок і зайняв третє місце, тоді як індійці 1999 року набрали 1009 і зайняли перше місце в Центральному дивізіоні. Янкі 1999 року виграли вимпел.

Який найвищий бал у баскетбольному матчі?

13, 1983, Детройт Пістонс перемогли Денвер Наггетс 186-184 у потрійний понаднормовий час. Це була і залишається найбільш результативною грою в історії НБА.

Яка гра з найвищим результатом в історії НБА?

2 березня 1962 року Вілт Чемберлен набрав 100 очок і зняв 25 дощок у складі «Філадельфія Ворріорз» у перемозі 169-147 Нью-Йорк Нікс.

Який найвищий бал у футболі?

AS Адема 149–0 СО л«Емірне» — футбольний матч, який відбувся 31 жовтня 2002 року між двома командами в Антананаріву, Мадагаскар. Він утримує світовий рекорд за найвищим результатом, визнаний Книгою рекордів Гіннеса.

Яка найдовша гра в MLB?

«Потакет Ред Сокс» і «Рочестер Ред Уінгз», дві команди з Міжнародної ліги Triple-A, зіграли найдовшу гру в історії професійного бейсболу. Він тривав 33 подачі, с 8 годин 25 хвилин гри час.

Який найшвидший звук коли-небудь записаний?

Найшвидший крок, коли-небудь кинутий

Як результат, Аролдісу Чепмену приписують найшвидший подачу в історії MLB. 24 вересня 2010 року Чепмен увійшов в історію MLB. Потім, отримавши рельєф-пітчер для новачків у Цинциннаті Редс, фаєрбол випустив швидкий м'яч на 105,1 миль/год за PITCH/fx.

Яка гра в НБА з найвищим результатом без додаткового часу?

Гра НБА з найвищим результатом в історії регулярного сезону без OT. 2 листопада 1990 року, коли Голден Стейт Ворріорз зареєстровано перемога над "Денвер Наггетс" з рахунком 162-158 на McNichols Arena. «Ворріорз» і «Наггетс» разом склали 120 кошиків, з яких лише шість були потрійними.

Яка гра з найнижчим результатом в історії НБА?

Рекорд НБА з найнижчим результатом

22 листопада 1950 року «Форт Вейн Пістонс» перемогли чинних чемпіонів «Міннеаполіс Лейкерс» з рахунком 19:18 у матчі, який увійшов в історію як гра з найменшим результатом (37 комбінованих очок).

Яка найбільша результативна чверть в НБА?

Найбільш результативна одна чверть в історії НБА 99 комбінованих балів Сан-Антоніо Сперс (53) і Денвер Наггетс (46). Чверть, про яку йдеться, була четвертою у грі 11 січня 1984 року. Це була дивна гра, оскільки Наггетс виграли з рахунком 163-155.

Чи коли-небудь баскетбольна гра досягала 200 очок?

Резюме. Найбільш результативною грою регулярного сезону в історії НБА є Потрійна гра в овертаймі між «Детройт Пістонс» і «Денвер Наггетс» 13 грудня 1983 р.. ... Найрезультативніший матч регулярного сезону в основному був між Голден Стейт Ворріорз та Денвер Наггетс 2 листопада 1990 року.

Хто набрав більше 100 очок у баскетбольному матчі?

2 березня 1962 р. Уілт Чемберлен встановив рекорд НБА за результативністю в одній грі, набравши 100 очок за «Філадельфія Ворріорз» у перемозі над «Нью-Йорк Нікс» з рахунком 169:147. Не 98 очок, не 102, а гарний раунд 100 — вражаючий рекорд, встановлений найпомітнішим гравцем.

Яка гра Майкла Джордана є найкращою за результатами?

20 квітня 1986 р. у другій грі серії першого раунду проти Селтікс Джордан набрав свої легендарні 63 очки, рекорд, який залишається в силі. Зірковий форвард «Селтікс» Ларрі Бірд сказав: «Він найзахопливіший і чудовий гравець сьогодні в грі.

Скільки команд MLB зробили 1000 пробіжок за сезон?

З 1900 р. сім команд вони забили 1000 або більше пробіжок за сезон, останньою стала команда «Клівленд Індіанс» 1999 року, яка зробила 1009 пробіжок і стала першою командою після «Бостон Ред Сокс» 1950 року (1027), яка досягла чотирьох цифр.

Чи забивала команда коли-небудь у всіх 9 інінгах?

З 1900 року лише двом командам вдавалося забити в кожному з дев’яти подач гри. 1 червня 1923 р Нью-Йорк Джайентс зробив це проти Філадельфія Філліс, вигравши 22-8.

Що є найрідкіснішим у бейсболі?

Потрійна гра без допомоги, потрійна гра в якому лише один польовий гравець керує м’ячем, є найменш поширеним типом потрійної гри і, можливо, є найрідкіснішим випадком у бейсболі: це траплялося лише 15 разів з 1900 року на рівні вищої ліги.